جایزه ۵ میلیون تومانی طراحی پوستر چهاردهمین جشنواره رادیو

نویسنده: هادی اعتمادی - ۱۳۹۷/۰۸/۲۷

دبیرخانه چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو به منظور بهره مندی از حضور هنرمندان خلاق و طرح های نو و بدیع، طراحی پوستر چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا را با اعلام فراخوان عمومی و دعوت از هنرمندان به شکل مسابقه برگزار می نماید.

به گزارش رسیده، نوآوری، خلاقیت، زیبایی بصری و تکیه بر محوریت نمادهای ایرانی_اسلامی و همینطور استفاده از المان های رادیویی و رسانه های شنیداری از ملاک های اصلی طراحی پوستر جشنواره خواهد بود.

در این فراخوان درباره‌ شرایط مسابقه آمده است:شرکت برای همه هنرمندان آزاد است و هر هنرمند می تواند حداکثر ۳ اثر به دبیرخانه ارسال نماید.آثاربایستی در ابعاد ۷۰*۵۰ با کیفیت ۳۰۰dpi و در قالب jpg ارسال گردد.چنانچه طرح پیشنهادی از منبع و یا تصویر خاصی الهام و یا استخراج شده باشد در این خصوص توضیح کامل ارائه شود.

همچنین در کلیه آثار میبایست متون زیر قید شده باشد:

چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا،

۱۴th International Radio Festival and 6th International Radio Forum

اردیبهشت ماه ۱۳۹۸، زیباکنار، ،May 2019, Zibakenar, Iran

که سایر اطلاعات پوستر پس از تایید نهایی آن اضافه خواهد شد.

دبیرخانه جشنواره از اثر منتخب در نمایشگاه و اقلام تبلیغاتی استفاده نموده و تقاضای حضور در مسابقه به منزله قبول شرایط فوق از طرف هنرمند خواهد بود.

هنرمندان می توانند آثار خود را تا ۱ بهمن ۱۳۹۷به نشانی پستی: تهران، جام جم، ساختمان شهدای رادیو، دبیرخانه چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا یا آدرس اینترنتی و پست الکترونیک مربوط ارسال کنند.

به اثر منتخب مبلغ ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان جایزه تعلق خواهد گرفت و لوح افتخار توسط معاونت صدای جمهوری اسلامی به هنرمند اهدا خواهد شد،همچنین ۴ اثر بعدی ضمن دریافت لوح تقدیر در کتاب جشنواره چاپ و معرفی خواهند شد.

نوشته جایزه ۵ میلیون تومانی طراحی پوستر چهاردهمین جشنواره رادیو اولین بار در بانی فیلم پدیدار شد.