«سلفی با دموکراسی» ۲۵ بهمن ماه کلید می خورد

نویسنده: مهسا داودی - ۱۳۹۷/۰۹/۱۸

فیلمبرداری فیلم سینمایی «سلفی با دموکراسی» ۲۵ بهمن ماه آغاز می شود.
به گزارش بانی فیلم، فیلم سینمایی «سلفی با دموکراسی» به کارگردانی علی عطشانی که با دریافت پروانه ساخت قرار بود اوایل آذرماه مقابل دوربین رود، به دلیل نیاز فیلمنامه به جلوه های ویژه و زمان بر بودن این امر فیلمبرداری اش به ۲۵ بهمن ماه موکول شده است.
براساس شنیده های خبرنگار ما، پژمان جمشیدی، میترا حجار، علی دهکردی، امیرمهدی ژوله و نیما شاهرخ شاهی بازیگرانی هستند که با آنان برای حضور در این فیلم توافق نهایی انجام شده است. گروه تولید حتی با حمید فرخ نژاد نیز برای حضور در این فیلم مذاکراتی انجام داده اند ولی با توجه به تعویق افتادن کلید فیلم، این احتمال وجود دارد که در زمان آغاز فیلمبرداری بازیگران نامبرده در پروژه های دیگری حضور داشته باشند، به همین خاطر ممکن است گزینه دیگری به جای آنها انتخاب شود.
جالب اینکه این رویه در مورد عوامل پشت دوربین نیز وجود دارد و به احتمال فراوان برخی از اعضای گروه پشت دوربین دچار تغییراتی خواهد شد.
لوکیشن اصلی «سلفی با دموکراسی» در دریاچه نمک قم قرار دارد و بخش عمده فیلمبرداری قرار است در این مکان انجام شود.
به نظر می رسد «سلفی با دموکراسی» ادامه ای بر فیلم «دموکراسی تو روز روشن» باشد. این فیلم با فیلمنامه ای از مسعود احمدیان و امیرعلی احمدیان فضایی فانتزی دارد و داستانش درباره فرشته های چپ و راستی است که اعمال مردم را رصد می کنند… .
عطشانی پروانه ساخت «سلفی با دموکراسی» را اواخر مهرماه امسال دریافت کرد. این کارگردان در سال ۸۸ فیلم سینمایی «دموکراسی تو روز روشن» را با بازی محمدرضا گلزار، حمید فرخ نژاد، نیکی کریمی، محمدرضا فروتن، نیوشا ضیغمی، نیما شاهرخ شاهی مقابل دوربین برد. فیلمی که اواسط بهار سال ۸۹ در سینماهای سراسر کشور به نمایش عمومی درآمد.
عطشانی فیلم های سینمایی «اولین تولد» و «پارادایس» را نیز ساخته، فیلم هایی که همچنان از وضعیت اکرانشان خبری نیست. این کارگردان ساخت فیلم های سینمایی «کاتیوشا»، «یادم تو را فراموش»، «نقش نگار»، «تلفن همراه رییس جمهور» و «در امتداد شهر» را نیز در کارنامه خود دارد.

نوشته «سلفی با دموکراسی» ۲۵ بهمن ماه کلید می خورد اولین بار در بانی فیلم پدیدار شد.