فرناز رهنما مجری امشب «هزار داستان»

نویسنده: هادی اعتمادی - ۱۳۹۷/۰۸/۲۴

فرناز رهنما امشب (پنج‌شنبه ۲۴ آبان‌ماه) در سی‌وپنجمین قسمت از فصل چهارم برنامه «هزار داستان» روایتگر قصه زن‌هایی است که هر یک شاهد اتفاقات عجیبی بوده‌اند که مسیر زندگی‌شان را تغییر داده است.

به گزارش رسیده، سی‌وپنجمین قسمت از فصل چهارم برنامه «هزار داستان» که امشب (پنج‌شنبه ۲۴ آبان‌ماه) ساعت ۲۳ با اجرای فرناز رهنما به عنوان مجری و راوی قصه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود، قصه زن‌هایی روایت می‌شود که دو روز در هفته غیب‌شان می‌زند، دختری که برای بچه‌های بی سرپرست مادری می‌کند و دختری که پلاک پدر شهیدش را حراج کرد.

فصل چهارم برنامه «هزار داستان» به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی مریم نوابی‌نژاد از اولین روز ماه محرم (دوشنبه ۱۹ شهریورماه) آغاز شد و در بیست قسمت روی آنتن شبکه نسیم رفت. بخش دوم این برنامه با تکرار دو قسمت از برنامه‌های بخش اول، از ۵ آبان‌ماه آغاز شده و تا ۲۵ آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.

ساعات بازپخش «هزار داستان» ۳ بامداد، ۱۱ صبح و ۱۷ عصر روز بعد است.

قطعه تیتراژ این برنامه را سینا سرلک خوانده است.

«هزار داستان» برنامه‌ای گفت‌وگو محور اجتماعی است که هر قسمت از آن با میزبانی و اجرای یک چهره سرشناس که نقطه مشترکی با سوژه مطرح شده دارد، میزبان افرادی با داستان‌های خاص و دیده نشده است. این برنامه که ویژه ایام خاص همچون ماه رمضان و محرم و صفر ساخته می‌شود، از ماه رمضان سال ۹۶ آغاز شد و فصل چهارم آن پس از پشت سر گذاشتن سه فصل موفق و پرمخاطب در ماه محرم و صفر امسال با قصه‌ها و موضوعات جدید روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

نوشته فرناز رهنما مجری امشب «هزار داستان» اولین بار در بانی فیلم پدیدار شد.